معرفی برند «تیفانی اند کو»؛ ساعت های مچی


ساعت دستبندی LED اسپرت


تیفانی اند کو «Tiffany & Co» که معمولأ با نام تیفانی شناخته می‌شود، شرکت کالای لوکس آمریکایی چند ملیتی است که در زمینه طراحی، ساخت فروش جواهرآلات، اعم از طلا، نقره و الماس، کار می‌نماید.

این مجموعه در سال ۱۸۳۷ توسط چارلز لوئیس تیفانی، به‌عنوان مرکز فروش کالاها فانتزی لوازم التحریر تاسیس شد و امروزه فروشنده طیف وسیع ی از کالاها، لوازم و وسایل لوکس مانند طلا جواهر، نقره استرلینگ، چینی آلات، کریستال، نوشت افزار، عطر، ساعت، لوازم جانبی و نیز برخی از کالاهای چرمی است.

جدیدترین ساعت مردانه,شیک ترین ساعت های مچی

کمپانی تیفانی سبک جدید کشف کرد که از هنر اروپا برگرفته در آداب و مذهب آن زمان ریشه داشت


آنها یک سبک نو کشف کردند که برگرفته از هنر اروپا بود در آداب و مذهب آن زمان ریشه داشت. موسس جوان، از سادگی نظم موجود در طبیعت الهام گرفته بود که ثمره آن، نشان تیفانی شد. این نشان ابتدا در ظروف نقره پدیدار گشت که نخستین تولیدات مجموعه محسوب می شدند بعد ها به عنوان تامین کننده اصلی جواهرات ساعت در آمریکا درخشیدند، عرصه ای که به اصلی ترین بستر بالندگی تیفانی مبدل شد.

کارگاه نقره تیفانی اولین مدرسه طراحی در نوع خود بود همین ویژگی باعث شد تا شخص چارلز لوئیس تیفانی ملقب به «معلم پیشرفت هنری» گردد.

بسیاری از این کالاها تحت نام تجاری تیفانی، در فروشگاه‌های تیفانی اند کو به ‌فروش می‌رسند و یا از طریق تجارت مستقیم، به ‌وسیله مجموعه و بصورت ارسال پستی، توزیع می‌شوند. شهرت این مجموعه ، در بازار کالاهای لوکس، بیشتر برای کالاهای بخش الماس برند تیفانی می‌باشد محصول برای آن حلقه‌های نامزدی تیفانی است.

مجموعه تیفانی در سال ۲۰۱۳ در فهرست فوربز جهان ی ۲۰۰۰ ارزشمند بازار سرمایه ۸٫۸ میلیارد دلار، در رتبه ۱۶۵۹ از بزرگترین مجموعه ‌های جهان قرار گرفت. دفتر مرکزی این شرکـت در شهر نیویورک قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس نیویورک معلت ه می‌شود.

در این مطلب نگاهی می اندازیم به کلکسیون ساعت های برند تیفانی. ساعت های این برند به چند دسته طبقه بندی می شوند که ما نمونه هایی از آنها را در اینجا برایتان آورده ایم.

CT60
طراحی این ساعت ها در نیویورک تهیه آن در سوئیس بوده است. این ساعت نه فقط طراحی ظریف و زیبا بلکه کیفیت بالایی هم دارد. تمام استانداردهای برند تیفانی برای تهیه این مدل رعایت شده پایداری آن تا حدود 100 متر زیر آب است. این ساعت ها اتوماتیک هستند تا 72 ساعت شارژ خود را نگه می دارند.

ساعت مردانه برند تیفانی اند کو,مد ساعت مردانه

جدیدترین ساعت های بند چرمی, ساعت های برند تیفانی اند کو

معرفی برند تیفانی اند کو, مد ساعت تیفانی اند کو

شیک ترین ساعت های مچی, ترین ساعت زنانه

مـدل ساعت مردانه, نو ترین ساعت مردانه

ساعت CT60 تیفانی اتوماتیک هستند و تا 72 ساعت شارژ خود را نگه می دارند


EAST WEST
این مـدل ساعت استیل ضد زنگ، ظرافت در عین حال جسارت خاصی را در طراحی خود به کار برده و به جای فرم عمودی، فرم افقی را برگزیده است. پایداری آن در زیر آب تا 30 متر است .

ساعت های زنانه مردانه, نو ترین ساعت های بند چرمی

ساعت های برند تیفانی اند کو, معرفی برند تیفانی اند کو

مدل ساعت مردانه,معرفی برند تیفانی اند کو

ساعت EAST WEST تیفانی استیل ضد زنگ، پایداری آن در زیر آب هم تا 30 متر است


COCKTAIL
برای طراحی این مد ساعت از الماس های بسیاری مصرف شده است و طراحی آن به گونه ای است که هیچ وقت از مد نمی افتد. طلای به کار رفته در این مدل لوکس 18 عیار است تا 30 متر زیر آب هم پایداری دارد.

مدل ساعت مردانه,معرفی برند تیفانی اند کو

جدیدترین ساعت مردانه,شیک ترین ساعت های مچی

ساعت مردانه برند تیفانی اند کو,مدل ساعت مردانه

جدیدترین ساعت های بند چرمی, ساعت های برند تیفانی اند کو

در طراحی ساعت COCKTAIL از الماس های بسیاری مصرف شده است


The Atlas
این مـدل ساعت را می توانید با بند چرم هم با بند استیل ضد زنگ آن خریداری بکنید . پایداری آن در زیر آب نیز تا 50 متر است.