قیمت درب های ضد سرقت

نحوه قیمت گذاری برای قیمت درب ضد سرقت درب های داخلی

نحوه قیمت گذاری در صنایع درب سازی و قیمت درب ضد سرقت درب های داخلی بر مبنای پارامترهای مختلف ی است . در وهله اول به نحوه ی قیمت گذاری و شرایط اثر گذار بر قیمت دهی قیمت درب ضد سرقت می پردازیم. اولین علت در شیوه ی قیمت دهی قیمت درب ضد سرقت ضخامت فلز مورد استفاده در درب های ضد سرقت است . درب ضد سرقت درسام چهارچوب و اسکلت بندی داخلی است که فلز مورد استفاده در چهارچوب ۲ میلی متر است ولی فلز مورد استفاده در لنگه درب ضد سرقت جهت شاسی کشی درب ضد سرقت ضخامت یک و نیم میلی متر است . پس ضخامت درب تاثیر خیلی ی بر قیمت درب ضد سرقت دارد. علت بعدی تایثر گذار بر قیمت درب ضد سرقت کیفیت و نوع یرآق آلات مصرفی در داخل روی درب ضد سرقت است . به طور مثال قیمت درب ضد سرقت با قفل های مولتی سیـستم چهارده زبانه بیشتر از قفل های هفت زبانه است . یا اینکه مشتری تمایل دارد که درکوب گران قیمت کرومی سنگین وزن را گزینش نماید که می تواند بر قیمت تمام شده ی درب ضد سرقت تاثیر گذار باشد. به همین نمونه هایی که در کاتالوگ درب ضد سرقت مشاهده می شود از دستگیره ها و درکوب ها و قفل ۷ زبانه معمولی ترک مصرف شده است تا بتواند قیمتی اکونومی تر برای درب های ضد سرقت بدست آید.
شیوه قیمت گذاری درب های HDF MDF
شیوه قیمت دهی درب HDF و MDF نیز بر طبق نوع متریال مورد مصرف است . قیمت درب HDF از درب های MDF کمتر است . قیمت درب HDF بر مبنای ضخامت رویه HDF و نوع رنگ پوششی مورد استفاده و طرح درب شیشه دار بودن یا نبودن درب HDF است . قیمت درب MDF بر مبنای ضخامت MDF مصرفی از طرف طرح درب از طرف دیگر است . طرح هایی که برجسته هستند از طرح های ساده CNC تعرفه ی تولید کمتری دارند. از طرف دیگر بعضی از مشتری های تمایل دارند که درب MDF دو طرف برحسته سفارش دهند که در این صورت حدودا ۲۰ درصد به قیمت درب MDF افزوده می شود.

رای قیمت گذاری بر روی درب های ضد سرقت درسام ملاک هایی وجود دارد. معمولا قیمت درب ضد سرقت بر مبنای مواد مصرفی مورد استفاده در خط تولید درب ضد سرقت است . بطور مثال نفر تمایل دارد که از قفل های داف ۱۴ زبانه برای درب ضد سرقت مصرف نماید که در این صورت قیمت درب ضد سرقت بیشتر شدن پیدا می نماید . یا ممکن است مشتری تمایل به مصرف از قفل های مولتی لوک داشته باشد که قیمت درب ضد سرقت شدیدا تحت تاثیر تعرفه ی این نوع قفل و نرخ های داخلی شاستی کشی درب قرار می گیرد در گاهی از مواقع دیده شده تعرفه هایی که برای اکسسوری های درب ضد سرقت شده است از قیمت درب ضد سرقت چیزی کم ندارد و نرخ های بسیار زیاد ی را سازندگان جهت مصرف این یرآق می گیرند. میزان برآمدگی درب ضد سرقت ملاک دیگری در قیمت درب ضد سرقت است که هر چه میزان برآمدگی درب ضد سرقت که منظر برآمدگی طرح درب ضد سرقت است ، هر چه بیشتر باشد قیمت درب ضد سرقت ارتقا پیدا می نماید . در بازار کنونی قیمت درب ضد سرقت زیاد جهت سازندگان پر ارزش است . برخی از سازندگان ساختمان حاضر هستند از درب های ضد سرقت ارزان چینی جهت امنیت ساختمان واحدهای مسکونی بهره ببرند. موارد دیگر هم مانند استفاده از آستانه سنگی یا پاشنه با رنگ پودری استاتیک می توانند بر قیمت های درب ضد سرقت تاثیر گذار باشند. علت دیگر تعداد سفارش درب است که هر چه بیشتر باشد قیمت های درب ضد سرقت كم شدن پیدا می نماید . در کنار این موارد نرخ کارشناسی اولیه در موارد ی که قرارداد وجود ندارد نرخ های نصب وجود دارد که بایستی این موارد هم در کنار قیمت های درب ضد سرقت در نظر گرفته شود. به طور کلی درب های ضد سرقت سوپر برجسته درسام جز درب های با قیمت بیشتر و درب های تیپ تاناک جز درب های ارزان تر مجموعه درسام می باشند .

با توجه به شرایط بازار بعضی از ساختمان سازان تمایل به خرید در ضد سرقت ارزان دارند که در این مورد می توان مطالب بسیاری را به نگارش درآورد. ولی اولین چیزی که به ذهن نفوذ می نماید در ضد سرقت ارزان چینی است که در ضد سرقت ارزان چینی را می توان همچونبقیه کالاها چینی به دون کیفیت خوب بد تقسیم بندی کنیم. در ضد سرقت ارزان چینی با کیفیت پایین واردات بهتر ی را در ایران داشته است ولی به راستی به درب ضد سرقتی که ضخامت فلز های داخلی آن چهار دهم میلی متر است می توان به عنوان مهمترین سری ورودی آبخش مان ورودی واحد استفاده شود و خرید این نوع درب ها برای بعضی از سازندگان فقط یک نوع رفع تکلیف است . خوب نیست درب ورودی معمولی را جایگزین این نوع درب های کنیم.

ولی همان گونه که در بازار مشاهده می کنیم در ضد سرقت ارزان چینی با کیفیت بالا وجود دارد ولی قیمت این نوع درب ها با درب های ایرانی مساوی ی می نماید . براستی بهتر نیست از کالاها تهیه وطن جهت آبادانی این کشور مصرف شود. به جای استفاده از در ضد سرقت ارزان چینی بی کیفیت می توانیم از درب های تیپ تاناک آتار درب سلماس مصرف کنیم. در ضد سرقت ارزان تیپ تاناک آتار درب سلماس تهیه خط تولید ترکیه ای است و تمام استراکچر داخلی از فلز با ورق یک ونیم میلی متر است و علت پایین بودن قیمت این نوع درب در مقایسه بابقیه درب ها استفاده از نمای فلز در دور لنگه درب است در واقع با انتخاب این نوع درب درب ضد سرقت مقاوم و قیمت مناسب را گزینش کرده اید. فرق خرید درب ضد سرثت تیپ تاناک با درب های بی کیفیت دیگر این است که خدمات قابل قبولی را در زمان نصب بعد از نصب به مشتری ارائه می دهد.